Altın İğne ile Anti-Aging

altın iğne ile anti-aging

Daha güzel ve genç görünmek, şüphesiz ki yüzyıllar boyu hiç değişmeyen ve tazeliğini koruyan bir istek. İşte son dönemlerdeki en popüler yöntemlerden biri de “Fraksiyonel Multipolar İğneli Radyofrekans” nam-ı diğer “Altın İğne.” Güvenli bir anti-aging yöntemi olan altın iğnenin hedefi, cildin esnekliğini ve pürüzsüz görünümünü sağlayan kolajeni tetikleyerek, cildi yeniden genç ve canlı görünümüne kavuşturmak. Altın iğne (Fraksiyonel Multipolar İğneli Radyofrekans) özellikle kış mevsiminden yorgun çıkan ciltler için ideal bir tazeleme fırsatı olabilir.

Özel olarak tasarlanan Radyofrekans cihazının altın iğneli başlığı, uygulanacak cilt yüzeyine temas ettirildiğinde iğneler cilt yüzeyinde gözle görülemeyecek kadar ufak delikler oluşturarak derinin altına iniyor. Bundan sonrasında da iğne ucundan cilt altına gönderilen ısı ile kolajen ve elastin üretimi tetiklenmiş oluyor. Radyofrekans cihazının ucundaki başlıkta yer alan iğnelerde altının tercih edilmesinin iki nedeni var. Birincisi paslanmaz özelliğinin bulunması, ikincisi ise ısıyı iyi ileten bir metal olması.

Altın iğne, yaz aylarında güvenli bir şekilde uygulatabileceğiniz bir işlem. Ayrınıtıl bilgi için bizlere başvurabilirsiniz.